Sprzątanie po najemcach

Gdy kończy się umowa wynajmu z aktualnymi najemcami i mieszkanie jest brudne, właściciel często ma przez to spory problem. Zanim wystawi się ofertę dla nowych potencjalnych lokatorów, trzeba je najpierw gruntownie wyczyścić i zdezynfekować.

Do sprzątania mieszkania po najemcach polecamy się my. Doczyszczanie piekarnika, mycie podłóg, pranie kanap, dywanów, sprzątanie kuchni, sprzątanie łazienki. Mamy sprzęty, które poradzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

 

Nawet jeśli mieszkanie nie jest zapuszczone, a poprzedni najemcy dbali o nie na co dzień, warto je odświeżyć i zdezynfekować. Takie mieszkanie prezentuje się lepiej dla potencjalnych najemców.

Umyjemy okna, gruntownie posprzątamy łazienkę, usuniemy osady tłuszczu i przypalenia z piekarnika, doczyścimy podłogi, odświeżymy kanapę, wypierzemy materace. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby klientów.

 

 

sprzątanie po najemcach usługa

Do czyszczenia używamy wysokiej jakości środków i sprzętów. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i poradzili sobie z niejedną problematyczną plamą lub zaniedbanym sprzętem. Każdą chemię dopasowujemy do rodzaju czyszczonej powierzchni.

Skontaktuj się z nami i wspólnie zaplanujmy przygotowanie Twojego mieszkania pod najemców!

Dlaczego warto

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z profesjonalnej usługi sprzątania. Oto kilka z nich:

Powierz sprzątanie profesjonalistom i ciesz się czystym biurem. Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny.