firma sprzątająca Poznań
Obsługujemy Poznań i okolice

Twoja firma sprzątająca

Witamy Państwa na naszej stronie Firmy Sprzątającej Czaplińscy. Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy, osoby prywatne, jak również wspólnoty mieszkaniowe, będące zainteresowane nawiązaniem współpracy na profesjonalną usługę sprzątania.

Oferujemy specjalistyczne sprzątanie mieszkań, biur oraz osiedli mieszkaniowych. Obszarem działań naszej firmy Czaplińscy jest cały Poznań oraz okoliczne miejscowości do 50 km za Poznaniem.

Poznaj firmę Czaplińscy

Nieustannie rozwijamy swoją działalność, starannie dobierając osoby powiększamy kadrę pracowniczą, podnosimy kwalifikacje, udoskonalamy metody pracy, zdobywamy doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu wysoką jakość wykonywanych przez nas usług sprzątających. Niezmiernie ważna jest dla nas efektywność i zadowolenie Klientów, przez co bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, aby sprostać nawet największym wymaganiom.

Regularnie uzupełniamy nasz asortyment, doposażamy się w profesjonalne sprzęty, które ułatwiają nam precyzyjne sprzątanie biur i mieszkań. Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości, które sprawiają, że specjalistycznie wykonujemy zarówno pranie dywanów, jak i sprzątanie dużych powierzchniowo obiektów.

Ponadto zakres usług Czaplińscy obejmuje pranie tapicerki, dywanów i wykładzin, mycie okien, mycie paneli fotowoltaicznych. Wykonujemy tą pracę z uwzględnieniem indywidualnych życzeń oraz sugestii naszych Klientów. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb będąc elastycznymi podczas ustalania terminów, czy godzin naszej pracy. Oferujemy swoje usługi Klientom z różnych branż, które stawiają różnorodne wymagania. Cieszymy się Państwa zaufaniem, gdyż możemy współpracować ze wszystkimi, niezależnie od tego, czy sprzątanie ma obejmować mieszkanie, biuro, czy obiekt użyteczności publicznej.

Firma Sprzątająca Czaplińscy działa w branży od wielu lat. Posiadamy grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie wracają do nas, a także polecają innym sprzątanie w naszym wykonaniu. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonywanych przez nas usług, bardzo poważnie traktujemy każde zlecenie, jesteśmy rzetelni i punktualni.

Jak wygląda współpraca?

arrow
Zamówienie

Klient zgłasza do nas swoje potrzeby. Jesteśmy dostępni pod adresem e-mail oraz dwoma numerami telefonu.

01

arrow
Dobór usługi

Wykonaliśmy już tysiące realizacji. Wiemy czego dokładnie potrzebują nasi klienci. Doradzamy i ustalamy warunki współpracy.

02

arrow
Realizacja

W ramach określonego czasu, przystępujemy do prac. Usługi sprzątania różnią się czasem realizacji. Dbamy o staranne wykonanie naszych prac w terminie.

03

Odbiór

Rezultat naszych prac przedstawiamy klientom. Jeżeli wszystko jest w porządku, zamykamy zlecenie i czekamy na kolejne wezwanie od Państwa.

04

Zapraszamy do kontaktu