Sprzątanie domów i mieszkań

Cykliczne sprzątanie mieszkań i domów to najlepsza usługa dla osób, które cenią sobie porządek, ale nie mają czasu na dbanie o czystość. Oferujemy kompleksową obsługę zawierającą m.in. mycie okien, mycie podłóg, odkurzanie, mycie powierzchni szklanych, ścieranie kurzu. Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie, na podstawie potrzeb klienta.

Oprócz zleceń cyklicznych jesteśmy również otwarci na współpracy jednorazowe, kwartalne. Częstotliwość wykonywania usługi jest indywidualna.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań w Poznaniu i w okolicach (do 50 km). Dojazd do klienta jest darmowy.

Jesteśmy profesjonalnym i wysokiej klasy serwisem sprzątającym, z referencjami i ogromnym doświadczeniem, który można traktować jako inwestycję, przynoszącą konkretne korzyści. Skutecznie zadbamy o czystość Twojego domu, a ty możesz zająć się przyjemnościami i spędzaniem chwil z bliskimi.

Powierzenie sprzątania profesjonalnej firmie to gwarancja bezpieczeństwa i najlepszej jakości.

sprzątanie domów mieszkań

Jako rzetelna firma sprzątająca jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, abyśmy mogli pokryć ewentualne szkody wyrządzone przez pracowników. 

Dysponujemy różnorodnym sprzętem do sprzątania, żadne plamy nie są nam straszne. Używamy ekologicznych środków czyszczących, bezpiecznych dla zwierząt. 

W ramach potrzeb oferujemy również sprzątanie terenów zewnętrznych, utrzymywanie porządku w ogrodzie, koszenie trawy, odśnieżanie. 

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny!

Powierz sprzątanie profesjonalistom i ciesz się czystym biurem. Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny.