Sprzątanie biur

Szukając firmy, która zajmie się sprzątaniem Twojego biura postaw na profesjonalizm i doświadczenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zachowanie odpowiedniej czystości w biurze to zadanie bardzo odpowiedzialne, które obliguje do specjalistycznego podejścia

Sprzątanie biur to jedna z naszych głównych usług. Oferujemy usługi jednorazowe i abonamentowe. Mamy doświadczenie w sprzątaniu biur o różnej powierzchni. Każda oferta i wycena jest indywidualna. Dobieramy zakres sprzątania na podstawie potrzeb. Częstotliwość sprzątania jest również ustalana indywidualnie.

Sprzątanie stanowisk pracowników, wycieranie kurzu, czyszczenie tapicerek, mycie podłóg, mycie okien, dbanie o porządek i czystość w częściach wspólnych, takich jak pokoje socjalne, kuchnia, sale konferencyjne.

Naszą usługę wykonujemy w godzinach ustalonych ze zlecającym. Używamy profesjonalnych sprzętów, zaawansowanych technologii i najważniejsza jest dla nas dokładność.

usługa sprzątania biur
Usługa sprzątania biur

Pracujemy na terenie całego Poznania i dojeżdżamy do klientów w obrębie 50 km. 

Czyste biuro to zadowoleni pracownicy, ale również najlepsza wizytówka, szczególnie jeśli siedzibę Twojego biura odwiedzają klienci. Cykliczne sprzątanie biura przez naszą firmę to najlepsza alternatywa do zatrudniania sprzątaczki na etat.

Sprzątamy biura z najwyższą dokładnością, współpracujemy z szeregiem biur w Poznaniu.

Zakres prac

Zakres prac ustalamy indywidualnie, ale przykładowe prace, które możemy dla Ciebie wykonać to:

Powierz sprzątanie profesjonalistom i ciesz się czystym biurem. Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny.