Najczęściej zadawane pytania

 • 1. W jaki sposób wyceniane są usługi na sprzątanie mieszkania?

  W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy. Przed ostateczną wyceną preferujemy obejrzenie obiektu do posprzątania. Wstępna wycena w postaci “widełek cenowych”  jest możliwa po podaniu przez Państwa kluczowych informacji: 

  1. Metraż
  2. Usługi dodatkowe: piekarnik, lodówka, pralka, okap
  3. Czy mają zostać umyte okna
  4. Czy w domu są zwierzęta
  5. Częstotliwość sprzątania
  6. Lokalizacja, czy jest strefa płatnego parkowania
  7. Ogólny aktualny stan mieszkania
 • 2. Jeśli skorzystam z Państwa usług, czy muszę być obecny podczas prac?

  Obecność właściciela lub osoby uprawnionej nie jest konieczna w trakcie wykonywania usług. Możemy z Państwem ustalić odbiór kluczy i po skończonej usłudze przekazać klucze w określonym miejscu. Innym rozwiązaniem jest powierzenie nam kluczy, przed czym podpisujemy pismo, w którym bierzemy odpowiedzialność m. in. za zamknięcie wszystkich okien i za zakluczenie drzwi na koniec wykonanej usługi.

 • 3. Co jeśli nie będę zadowolony ze sprzątania?

  Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i jeżeli będzie to możliwe to poprawimy wszelkie niedoskonałości lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie.

 • 4. Co jeśli pracownik uszkodzi moją własność podczas prac?

  Pomimo tego, że nasz personel jest przeszkolony, wypadki się zdarzają i przez to, aby Państwo czuli się bezpiecznie - my, jako firma sprzątająca, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, abyśmy mogli pokryć ewentualne szkody wyrządzone przez pracowników.

 • 5. Czy muszę mieć przygotowane środki czystości?

  Nie, na obiekt dostarczamy profesjonalną i sprawdzoną chemię oraz inne środki czystości dla jak najlepszego efektu. Pracujemy także na naszym sprzęcie niezbędnym do wykonania usługi.

 • 6. Czy wystawiacie Państwo faktury VAT?

  Tak, wystawiamy faktury VAT. Dla Spółdzielni Mieszkaniowych, osiedli itp. mamy możliwość także wystawienia rachunku bez VAT.

 • 7. Czy oprócz sprzątanie istnieje możliwość przejęcia innych obowiązków domowych, tj. prasowanie, gotowanie, wyprowadzenie psa na spacer?

  Nie, nasza firma oferuje tylko usługi sprzątające i czyszczące.