Mycie paneli fotowoltaicznych

Nasza firma oferuje kompleksowe i profesjonalne mycie paneli fotowoltaicznych za pomocą specjalistycznego sprzętu dedykowanego do tego typu prac, jakim jest pionierskie urządzenie serii HydroPower firmy Unger.

Usługę mycia paneli fotowoltaicznych wykonujemy z użyciem zdemineralizowanej wody. Dzięki wysoce zaawansowanemu systemowi do czyszczenia wodą demineralizowaną na panelach nie pozostają zacieki oraz nie osadza się kamień. Z powierzchni usuwamy zanieczyszczenia takie jak kurz, sadza, ptasie odchody, roślinność, glony, osady z topniejącego śniegu, czy inne zanieczyszczenia powstałe podczas eksploatacji. Zajmujemy się myciem instalacji na dachach oraz myciem instalacji na gruncie. Mamy doświadczenie w obu lokalizacjach paneli fotowoltaicznych.

czyszczenie paneli fotowoltaicznych

Właściwa konserwacja paneli fotowoltaicznych ma ogromny wpływ na efektywność, równomierność i wydajność pracy, a nawet na żywotność instalacji PV. Warto co jakiś czas myć panele fotowoltaiczne, ale aby nie zepsuć instalacji najlepiej wynająć do tej czynności specjalistów. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo Twoim panelom fotowoltaicznym.

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, w zależności od wielkości instalacji oraz usytuowania.

Powierz mycie paneli fotowoltaicznych profesjonalistom z firmy Czaplińscy. Zwiększ skuteczność paneli. Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny.