Pranie wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych

Czy wiesz, że miejsce, w którym często relaksujesz się po pracy i spędzasz chwile z rodziną gromadzi w sobie masę roztoczy i brudu? Nawet jeśli Twoja kanapa, narożnik nie ma widocznych plam, co jakiś czas warto rozważyć czyszczenie ich przez profesjonalistów.

W naszej ofercie znaleźć można pranie wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcji i ręcznego, bądź maszynowego szorowania. To skuteczny sposób na usunięcie roztoczy, kurzu i niesfornych plam. To również najlepsze rozwiązanie, aby usunąć niechciany zapach.

Dołącz do grona zadowolonych klientów. Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu wykładzin. Działamy profesjonalnie, skutecznie. Na swoim koncie mamy setki odświeżonych mebli. Pracujemy wykorzystując ekologiczne i bezpieczne dla zwierząt środki. Poradzimy sobie z większością plam.

pranie tapicerki

Dojeżdżamy do klientów, dzięki temu nie musisz męczyć się z przewozem np. dywanu do pralni. Po naszej usłudze odkryjesz na nowo piękne kolory i wzory swoich wykładzin, dywanów i kanap. Czyścimy tapicerki zarówno w domach/mieszkaniach prywatnych, jak i w firmach. Dojeżdżamy do klientów z Poznania i okolic. Zadzwoń do nas i umów usługę czyszczenia wykładzin.

Wyczyściliśmy już dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych różnego typu podłóg. Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny.